banner

Uživatelské menu

Doporučujeme


hračky

Statistiky

  • Příspěvků dnes1
  • Příspěvků včera25
  • Celkem příspěvků71463
  • Celkem témat757
  • Celkem členů2479
  • Nový uživatelMalesdat
  • Toplist
    Kdo je online

Prezident Václav Havel

Odkazy na nové zajímavé stránky nebo události na internetu.

Prezident Václav Havel

Příspěvekod lenaluna » 21. 12. 2011 14:29

I zde bych velice ráda zavzpomínala na pana prezidenta Václava Havla, jelikož si to určitě zaslouží a určitě k němu nebo k jeho názorům máte co říci i vy.

Pan Václav Havel byl skvělý člověk. Pan Václav Havel je známý u nás i v zahraničí jako osoba bojující za svobodu, demokracii a další velice důležité hodnoty života. Pana Václava Havla si především vážím za jeho názory v posledních letech. Měli bychom se nyní i my nad tím trochu zamyslet a říct si, kde je ta naše hezká česká krajina? Když se procházím po venku, připomíná mi to tady všude továrnu na vydělávání peněz. Ale ne našich peněz - obyčejných lidí, co žijí v krajině. Ani ne peněž Čechů, ale peněz lidí ze zahraničí, kteří si až příliš váží své vlastní krajiny, tak ji přišli devastovat k nám. Pan Václav Havel byl na toto téma také dost citlivý, a proto jsem si dovolila zahájit i diskusi na toto téma.

Proč zde máme ohavné továrny místo krásné krajiny? Proč nakupujeme v mega obchodech nezdravé potraviny a přispíváme tak k obchodu cizích lidí ze vzdálených kapitalistických končin? Proč si neuvědomujeme hodnotu češství, českých lidí, české práce, české tradice a našich národních hodnot? Ačkoliv se to nezdá, změnu tohoto světa podporujeme všichni, ti, kteří jsou pro, i ti, kteří jsou proti. Ovšem nejhorší jsou ti, kteří se o tyto problémy nezajímají. Naše krajina, naše životy, naše nitro a mnoho dalšího by mohlo vypadat lépe, kdybychom více uvažovali nad problémy všedního dne.

Pan Václav Havel by byl určitě nerad, kdyby se na něho jen vzpomínalo. Měli bychom také začít žít podle jeho myšlenek.
Je váš pejsek zaskočený počasím? Psí oblečení ho před deštěm ochrání. A do tašky pro psy ho můžete schovat.
lenaluna
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrace: 16. 07. 2011 13:57
Bydliště: Most

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Prezident Václav Havel

Příspěvekod aahaz » 21. 12. 2011 16:11

Taky jsem ho měl rád a bude mi chybět. Je tak trochu pokračovatelem lidí, s jejichž názory se ztotožňuji, jako byl Masaryk, Čapek, Werich.
Ale v této diskuzi bychom mohli v souvislosti s ním maximálně diskutovat o tom, jak velký vliv měly na jeho smrt právě v této době obrovské výkyvy tlaku spojené s přechodem TN níže Joachim.
aahaz
Nováček

 
 
Příspěvky: 1154
Registrace: 08. 12. 2008 17:34
Bydliště: Pomezí Proseka, Letňan a vysočiny, situace hodnotím podle Tomfíka
Nadmořská výška: 290 m n. m.

Hodnocení: 31

Co je to hodnocení?

Re: Prezident Václav Havel

Příspěvekod meteomraz » 21. 12. 2011 16:35

Také jsem ho považoval za významnou osobnost a asi jediného politika, kterého jsem měl rád. Vzhledem k jeho jedinečnosti a síle myšlenky a slova zůstává v našich srdcích i po své smrti. Pomohl jak státu, tak pomohl jako člověk lidem a možná je s lítostí třeba říci, že jeho zásluha o demokracii nebyla u nás tolik doceněna jako třeba v zahraničí. Budiž mu země lehká........
Každopádně nechci snižovat jeho přínos pro náš národ, ale diskusi na toto téma bych zařadil na poněkud jiné stránky než zrovna stránky o počasí. Možná tak si můžeme napsat, jaké bude počasí v den pohřbu.
meteomraz
Nováček
 
Příspěvky: 529
Registrace: 15. 09. 2008 10:41
Bydliště: Praha 4 -Chodov

Hodnocení: 42

Co je to hodnocení?

Re: Prezident Václav Havel

Příspěvekod nostom » 21. 12. 2011 19:18

aahaz píše:Taky jsem ho měl rád a bude mi chybět. Je tak trochu pokračovatelem lidí, s jejichž názory se ztotožňuji, jako byl Masaryk, Čapek, Werich.
Ale v této diskuzi bychom mohli v souvislosti s ním maximálně diskutovat o tom, jak velký vliv měly na jeho smrt právě v této době obrovské výkyvy tlaku spojené s přechodem TN níže Joachim.


Taky mě napadlo, že to částečně mohllo souviset s výkyvy tlaku např. i v souvislosti úmrtí nejstarší češky, které bylo 107 let a ještě 28.listopadu došla po svých na radnici oslavit narozeniny. http://www.horice.org/cz/clanky/ve-svyc ... -fiserova/
nostom
Nový člen
 
Příspěvky: 26
Registrace: 13. 10. 2010 20:12
Bydliště: Milovice u Hořic
Nadmořská výška: 271

Hodnocení: 1

Co je to hodnocení?

Re: Prezident Václav Havel

Příspěvekod youlle » 06. 05. 2014 13:32

Agent Havel zničil na strednom Slovensku prosperujúci zbrojársky priemyseľ. Tu mu veľmi nevieme príjsť na meno.
Rád cestujem a fotím za zaujímavého počasia. Moj blog po anglicky Youlle.com.
youlle
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrace: 06. 05. 2014 13:21
Bydliště: Slovensko

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Zpět na Novinky na internetu

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé