Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes3
  • Příspěvků včera2
  • Celkem příspěvků97685
  • Celkem témat1100
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Nový vzhled e-Počasí.cz a jeho funkce

Diskutujte o projektech e-Počasí.cz a pošlete nám tak prostřednictvím této diskuse Vaše nápady nebo kritiku.

Nový vzhled e-Počasí.cz a jeho funkce

Příspěvekod MeteoForum.cz » 08. 08. 2012 15:01

V pátek 3.8. jsme v nočních hodinách spustili novou verzi stránek e-Počasí.cz ve které naleznete zlepšenou předpověď počasí v podobě mapy ČR a možnosti si vybrat detailnější počasí v podobě města. Dlouhodobá předpověď dostala větší ikonky a lepší graf.


Chceme se nyní hlavně zaměřit na registraci a přihlašování se kterým bude souviset další spouštění novinek jako je možnost diskuse pod článkem, služby v podobě počasí na Váš web ve zlepšené formě a v budoucnu i možnost vkládání videii a fotografii (videa již brzy).

Chtěli bychom se Vás zeptat, zda-li se Vám nový vzhled e-Počasí.cz libí a co Vám na stránkách chybí.
#
MeteoForum.cz
Administrátor

 
 
Příspěvky: 474
Registrace: 22. 04. 2008 22:55
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 11

Co je to hodnocení?

Re: Nový vzhled e-Počasí.cz a jeho funkce

Příspěvekod Polárník » 04. 09. 2013 10:48

Tak stránky jsou obecně moc pěkné,akorát jsem nikde nenašel radarové snímky, je tam sice nápověda ale nikde jsem je neviděl nebo jsem tu nápovědu nepochopil, a na stránkách my chybí teplotní předpověď něco takového :sipka: Obrázek
bylo by to super ;). A možná bych udělal pozadí stánek do modrého odstínu protože ta bílá my bije do očí ale je to pouze můj názor jinak nemám výhrady :)
Nepovinná anketa

Most 233 m.n.m

Víc o Městě Most
Polárník
Nováček

 
 
Příspěvky: 210
Registrace: 29. 07. 2013 14:46
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 3

Co je to hodnocení?

Zpět na Diskuse o e-Počasí.cz

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé