Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes3
  • Příspěvků včera2
  • Celkem příspěvků97685
  • Celkem témat1100
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověď počasí na únor 2014

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Re: Předpověď počasí na únor 2014

Příspěvekod Kuba5 » 27. 02. 2014 15:08

Po dlouhé době jsem sem zavítal a podle mě toto není žádný extrém. Pozítří je březen a teploty kolem 10°C mi nepříjdou nijak extrémní, sice trošku nadprůměrné, ale určitě ne extrémní.
Doufám, že už ze zima nevrátí, nechápu, jak někdo ještě pořád chce spoustu sněhu a mrazu, já mam sice zimu rád, ale letos prostě nebyla, tak ať už žádná není a je jaro... dřív mi nevadila zima ani v půlce března, ale teď už mi vadí a o nic takovýho nestojim.

Mimochodem, vzpomínate na loňský Velikonoce v dubnu? Docela pěkná vrstva sněhu, ten den jsem zrovna jel do Harrachova, byla to pěkná cesta. :D Doufám, že tento rok se nic takovýho opakovat nebude.
Jediná výhoda je, že je sníh aspoň v Alpách, to jsem rád, kdyby nebyl, asi bych si tento rok nezalyžoval. :)
Kuba5
Nováček
 
Příspěvky: 329
Registrace: 18. 11. 2010 18:23
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na únor 2014

Příspěvekod Pevca » 27. 02. 2014 17:50

Ano na konci února není 10 stupňů nic extra nadprůměrného, ale když tyto teploty konkrétně tu na Moravě jsou již od poloviny února (někdy bylo i 13), tak to už je zvláštní a v lednu kdy jsme tu měli 4 dny taky k 10ti stupňům byly více než zarážející :D
Pevca
Nováček
 
Příspěvky: 500
Registrace: 21. 12. 2011 08:01
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 3

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na únor 2014

Příspěvekod edwinak » 27. 02. 2014 19:24

Němci dnes na Wetteronline píšou, že letošní zima byla 4.nejteplejší od r. 1881. Takže jasně, že je to zarážející, každopádně extrém.
edwinak
Nováček
 
Příspěvky: 677
Registrace: 22. 03. 2013 05:48
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 6

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé