Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes3
  • Příspěvků včera5
  • Celkem příspěvků97814
  • Celkem témat1103
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověď počasí na březen

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod pircuk » 30. 03. 2015 15:38

Ovar, ved bud konkretnejsi a napis presne,kolko to dni si mal u seba v marci z teplotou nad +15°C a kolko dni v rade s teplotou nad +15°C, konkretne u teba bolo,lebo stale pises tak neurcito.
Ja som Plzen uviedol ako najblizsiu stanicu pri tebe,kedze ine stanice nepoznam.
www.meteocentrum.sk - stanica Lackovce(Humenne)
pircuk
Nováček
 
Příspěvky: 1290
Registrace: 24. 07. 2008 19:42
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 12

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod hanz » 30. 03. 2015 15:46

pircuk

Z těch dat aspoň můžeš odvodit, že nepůjde o další velmi teplý měsíc co se týká teplot. Podobné teploty byly i u nás s tím, že bylo mnohem více ranních mrazů (mnohdy i -5st. a níže) a teplota se dostala k 15 či více snad jen max. 3X.

Jinak poslední dny je to divočina. Po relativně teplejším čtvrtku došlo v pátek a v sobotu ke změně a teploty jen kolem 5st. přes den, včera kolem 6st. a ráno sněžení. Dnes je tady typický apríl s deštěm, kroupami, sněhem, silným větrem a dynamickou oblačností. Takže velikonoce víceméně chladné - zajímavé, že v posledních letech bývají často chladné.
hanz
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 1504
Registrace: 30. 04. 2008 14:32
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 6

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod Jarda.V19 » 30. 03. 2015 16:17

Zajímalo by mě proč se tu mažou příspěvky?Já si myslím že se tu diskutuje a nebo ne?

//varel: jediný příspěvek jsem smazal tobě a to proto, že si neustále pleteš aktuální počasí s předpovědi, toho že bys s někým diskutoval jsem si nevšiml...
Jarda.V19
Nováček
 
Příspěvky: 303
Registrace: 04. 11. 2014 12:49
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod Ovar » 30. 03. 2015 16:45

Pircuk, však se dočkáš, vše napíšu až to bude aktuální v přehledu měsíce ;) .

Jardo, nemyslím si, že se tu mažou příspěvky, možná bylo něco přesunuto do předpovědi na duben.
Ovar
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 1833
Registrace: 24. 12. 2012 14:28
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 48

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod Vratislav » 30. 03. 2015 17:51

Teda skutečně jsem zvědavý na zítřejší vyvrcholení tohoto blázince. Dneska naprosto ukázkové aprílové počasí a v přeháňkách místo deště krupky. A vrchol je, že tady v Praze na Karlově byl naměřen dnes náraz přes 30 m/s, což je hodně přes čáru (je to hodně exponovaná stanice, ale i tak). Jestli se bude počasí zítra chovat ve vztahu k předpovědi jako dnes, můžeme se těšit na 35 m/s. Uvidíme co srážky, stěží věřit, že to, co má přes nás přecházet už zítra ráno, je teprve nad Británií. A bude také zajímavé sledovat, kam až dorazí ona krásná SF, co přes nás přecházela dnes v noci. Aktuálně je těsně před Ukrajinským Lvovem a evidentně neztratila vůbec nic na své intenzitě a uspořádanosti.
Vratislav
Nováček

 
 
Příspěvky: 555
Registrace: 14. 03. 2013 19:45
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 13

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na březen

Příspěvekod Kuba5 » 30. 03. 2015 20:39

Tak Němci už vydávají varování před orkánem, na severu a západě to asi bude opravdu síla. Nárazy přes 100 km/h už jsme tu dlouho neměli.
Co mě ještě trošku děsí je předpověd yr.no a aladina na zítřejší ráno, viz příloha.
Pokud opravdu bude nula a k tomu ten vítr, tak to asi bude slušná vánice. :D Vzestup teploty během poledne je taky zajímavý, na mobilní verzi aladina je pěkně vidět raketový vzestup během jedné hodiny o několik stupňů.
Přílohy
yrno.jpg
Kuba5
Nováček
 
Příspěvky: 329
Registrace: 18. 11. 2010 18:23
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: daz_4, hanz