Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes0
  • Příspěvků včera3
  • Celkem příspěvků97685
  • Celkem témat1100
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Meteostanice Nové Město pod Smrkem

Udělejte si recenzi o své meteorologické stanici, představte nám ji a hlavně ji popište. Vložte i fotografii a hlavně URL adresu na web této stanice.

Meteostanice Nové Město pod Smrkem

Příspěvekod horale » 05. 08. 2010 13:21

Zdravím všechny,
chtěl bych Vám představit mou meteostanici umístěnou u rodinného domku v Novém Městě pod Smrkem - v malinkém městečku pod nejvyšší horou Jizerských Hor - Smrkem, které leži v necelých 500 m.n.m. Jedná se o meteostanici NG 265 NE. Měří teplotu, množství srážek, ryhlost a směr větru, tlak vzduchu. Bohužel se nejdená o moc kvalitní výrobek, neboť již druhý display musím reklamovat, nicméně data do PC by měla jít správná. Počasí zaznamenávám na svých webových stránkách. Protože mám více aktivit a stránky obsahují i další témata a fotografie, které nemají s meteorologií mnoho společného, je tématu počasí věnována jedna rubrika s podstránkami, kterou budu neustále rozšiřovat. Meteostanici mám teprve několik dní, tak je zaznamenáno pouze pár dnů.
Přílohy
meteo1.jpg
meteo.jpg

horale
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrace: 26. 07. 2010 21:24
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Meteostanice Nové Město pod Smrkem

Příspěvekod horale » 08. 01. 2011 23:21

Tak už stanice běží i online, pokud teda beží můj PC. Ale minimálně na tři hodiny ho denně zapínám. Do budoucna bych si chtěl pořídit Meteoserver a data by byla online nonstop. Kouknout se můžete na

horale
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrace: 26. 07. 2010 21:24
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Meteostanice Nové Město pod Smrkem

Příspěvekod horale » 24. 04. 2011 22:18

Rád bych všem s potěšením oznámil, že data z meteostanice jsou již nonstop. Aktualizace probíhá každých pět minut. :)

horale
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrace: 26. 07. 2010 21:24
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Zpět na Moje meteorologická stanice

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé