Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes6
  • Příspěvků včera4
  • Celkem příspěvků97785
  • Celkem témat1103
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověď počasí na červen 2011

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Kolik spadne odhadem za červen 2011 srážek podle Vás? (U Vás!)

Anketa končí za 13. 06. 2011 15:53

Méně než 50mm
1
6%
51-69mm
3
17%
70-89mm
6
33%
90-109mm
2
11%
110-129mm
5
28%
Více než 130mm
1
6%
 
Celkem hlasů : 18

Re: Předpověď počasí na červen 2011

Příspěvekod iwag » 28. 06. 2011 17:12

Zdravím,

osobně teda absolutně nechápu co na těch tropických teplotách vidíte. Ted jsem byl pár dní v Irsku a musím říct že tamní počasí je naprosto skvělé, celých 5 dní co jsem tam byl tak teplota nevylezla nad 18°C a to i když svítilo slunko a přesto většina chodila v trikách i když pršelo a nikomu to vůbec nevadilo :D . Ted zase dělám od ráno do večera a ty teploty nad 25°C jsou příšerný, člověk je spocenej celej ulepenej ,prostě hnus, ale chápu že těm kdo nic moc nedělají a jen se válí na pláži tohle počasí nevyhovuje. Kéž by celý červenec bylo tak jak je ted, v srpnu už se to začne lámat do chladnějších dní a od září je mi to jedno páč jedu pryč.
iwag
Nováček

 
 
Příspěvky: 347
Registrace: 05. 11. 2008 20:02
Bydliště:

Hodnocení: 7

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2011

Příspěvekod kapr » 29. 06. 2011 06:44

iwag
ano vysedáváním nebo vyleháváním a grilováním se na slunci se clovek nezpotí, maximálně spálí:)..ale vcera to bylo docela v pohodě (nízká vlhkost vzduchu)

spíš nás čekají s velkou pravděpodobností výrazné srážkové úhrny až do víkendu, hlavně na SV.
https://www.weatherlink.com/embeddablePage/show/57bd9b1fcb98436b81959e278be157c1/summary
kapr
Mírně pokročilý

 
 
Příspěvky: 6951
Registrace: 30. 04. 2008 16:04
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 41

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2011

Příspěvekod Tomáš.Malek » 29. 06. 2011 11:49

Co napsal muj předřečník. Co na těh tropických teplotách vidíte. Někdo tu brečel že v kalendářním jaru byly"jen" letní dny. A Myslíte si jako že pro jaro jsou běžné tropy? A co zima, nechtěli byste se na Vánoce taky Koupat a brečíte že byl sníh? "teplouškové" - (spoluobčané kteří musejí míti nejmeně třicet jinak cvakají zuby) běžte si tedy do saudské arábie a tam se upečte. Já jsem rád za to jak tu je a vedro nesnáším. Stejně jako jiný nesnší zimu.
jak řekl již muj předřečník. Makat a být uplně splavený a slepený potem se srdcem tlukoucím až v krku to je opravdu na "humus". Jestli že se jen flákáte na pláži pak vám to vedro nevadí ale hodně lidí v tom musí dělat a těm to sam. vadí,.
Tomáš.Malek
Nováček
 
Příspěvky: 631
Registrace: 12. 02. 2010 01:06
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: -7

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2011

Příspěvekod dresi » 30. 06. 2011 08:28

Tomáši to chce klid. Nikdo tady na tropech nic nevidí a ani je nevyzývá (možná tak jeden, dva lidi). Nicméně většinu června mi přišlo, že je září. To taky není moc ideální. A jak koukám na Aladina, tak to zas bude průplach :(
dresi
Nováček
 
Příspěvky: 698
Registrace: 15. 08. 2008 17:56
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 10

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2011

Příspěvekod Marcel » 30. 06. 2011 09:39

Pekný deň všem. :ahoj:

Osobne to takto vidím... Keďže jún býva pre mňa snáď najhektickejším mesiacom v roku, povinností a naháňania mávam v tomto mesiaci až pokrk, chladnejšie počasie mi maximálne vyhovuje. Ako Ste už viacerí písali, je až maximálne vyčerpávajúce sústrediť sa na pracovné povinnosti, keď Ste celý deň totál prepotený, mokrý ako myš a v dôsledku toho byť nútený sa denne otrocky 2-3x sprchovať pre udržanie akej takej hygieny :D . A to nehovoriac ešte o niekoľkohodinovej jazde neklimatizovaným dopr.prostriedkom alebo sedieť v neklimatizovanej kancelárii, či vykonávať kvalitný vyučovací proces v triede počas dusných sparných dní. Nevynímajúc tie prebdelé noci, ktoré človeka ešte viac vyčerpávajú a cíti sa ešte viac slabší a slabší. Kto denne tvrdo a podstivo zarezáva, vie o čom píšem. Veď koľko percent ľudí si môže dovoliť ísť k vode cez prac.dni a pokým je ešte školský rok? :)

Čaká nás ďalšia zálievka a chladný začiatok prázdnin, čo dovolenkujúcich moc nepoteší. Ale napriek tomu bude to čas, keď sa stále budú môcť vykonávať snáď všetky aktivity v exteriéri (trvalý celodenný dážď sa nečaká), okrem kúpania. Ecák predsa v závere nádejný, s 33°C, ale cez prádzniny a ešte k tomu v sobotu to vôbec nevadí :jasno: :) . Tento rok je na tropické dni zatiaľ veľmi skúpy, horko ťažko sme dali jednu 30-ku. Na druhej strane, žiadnom prípade nie je núdza o blahodárne slnečné lúče :jasno: :jojo: .
Marcel
Nováček
 
Příspěvky: 371
Registrace: 06. 07. 2008 21:12
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 3

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé