banner

Uživatelské menu

Doporučujeme

Statistiky

• Příspěvků dnes9
  • Příspěvků včera10
  • Celkem příspěvků64384
  • Celkem témat669
  • Celkem členů1492
  • Nový uživatelRobocop3
  • Toplist
    Kdo je online

MeteoradarCZ pro iPhone

Software pro meteorologické stanice, pro zjišťování teplot, různý software pro windows apod.

MeteoradarCZ pro iPhone

Příspěvekod kebull » 02. 01. 2011 21:15

Tipuju, že dost z vás bude tuto poměrně novou aplikaci již znát (z radar.bourky.cz), ale přesto házím odkaz:

http://radar.bourky.cz/iphone/index.php

Nikde na fóru jsem o ní ještě zmínku nenašel a připadá mi to jako velice užitečná aplikace pro všechna iOS zařízení. :jojo:
kebull
Nováček

Registrace: 01. 02. 2010 20:18
Nadmořská výška: 420 m.n.m.

Hodnocení: 12

Co je to hodnocení?

Re: MeteoradarCZ pro iPhone

Příspěvekod MeteoForum.cz » 03. 01. 2011 13:54

Díky Ti. Úplně jsem zapoměl sem hodit odkaz, aby o této aplikaci vědělo více lidí. Bohužel IPhone nevlastním a i proto doufám, že radarové srážky se dostanou hlouběji i do ostatních mobilní aplikací. :srdce:
MeteoForum.cz
Administrátor

Registrace: 22. 04. 2008 22:55
Typ meteostanice: TFA 35.1075 NEXUS
Nadmořská výška: 240 m.n.m.

Hodnocení: 10

Co je to hodnocení?

Příspěvekod jaz » 03. 01. 2011 14:11

Nevypadá to zle, ale na iPhone 4 si vystačím s klasickým webovým radarem, stejně to v mobilu z ČHMÚ rozklikávám všechno společně s přehledem počasí a Aladinem, tak samostatná aplikace jenom na srážkový radar mě nepřesvědčí k tomu, abych si ji instaloval. Ale kdyby do budoucna autoři přidali možnost těchto ostatních map, určitě bych neváhal.

Ale stejně - je to pěkné a držím palce při dalším vývoji
jaz
Nováček

Registrace: 09. 01. 2010 12:57

Hodnocení: 6

Co je to hodnocení?

Příspěvekod Patricio11 » 03. 01. 2011 14:29

Vypadá to pěkně, i když já taky podobně jako Admin nevlastním iPhone. :( Snad udělají pro jiné mobily, já mám LG. ;)
Blog o počasí z Lipníka nad Bečvou a okolí: http://pocasi-lipnik.wbs.cz/
Patricio11
Nováček

Registrace: 28. 04. 2008 18:41
Typ meteostanice: CliMET CM 2000
Nadmořská výška: 233 m n. m.

Hodnocení: 18

Co je to hodnocení?

Příspěvekod kebull » 11. 01. 2011 21:57

jaz píše:Nevypadá to zle, ale na iPhone 4 si vystačím s klasickým webovým radarem, stejně to v mobilu z ČHMÚ rozklikávám všechno společně s přehledem počasí a Aladinem, tak samostatná aplikace jenom na srážkový radar mě nepřesvědčí k tomu, abych si ji instaloval. Ale kdyby do budoucna autoři přidali možnost těchto ostatních map, určitě bych neváhal.

Ale stejně - je to pěkné a držím palce při dalším vývoji

Mně se právě klasický radar z webovek na i4 docela seká a tenhle ne :) i když by bylo fajn mít u toho zároveň předpověď, docela mi to pomohlo a doufám, že i někomu dalšímu; podle tvůrců existuje podobná aplikace pro Android, který se bude asi víc rozšiřovat než iOS takže bych čekal podporu také v této oblasti http://radar.bourky.cz/iphone/index.php?page=faq
kebull
Nováček

Registrace: 01. 02. 2010 20:18
Nadmořská výška: 420 m.n.m.

Hodnocení: 12

Co je to hodnocení?

Příspěvekod riham » 03. 12. 2014 13:36

Toto může nastat v libovolném směru, pokud má překážká "správné" parametry. Tedy v případě Alp ne pouze z jihu na sever, ale i opačně ze severu na jih a také občas z jihozápadu na severovýchod. U Beskyd a Jesníků bývá tato situace (byť v mnohem menším měřítku) při jihovýchodním proudění.

Are you worried about Braindumps exam prep and nova.edu certification practice Braindumps.com Check out our latest resources for www.dean.edu dumps and University of Kansas questions for practice with Hood College guarantee of pmi training.
riham
Nový člen

Registrace: 03. 12. 2014 13:32

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Zpět na Software