banner

Uživatelské menu

Doporučujeme


hračky

Statistiky

  • Příspěvků dnes14
  • Příspěvků včera29
  • Celkem příspěvků75554
  • Celkem témat800
  • Celkem členů2775
  • Nový uživatelVašek91
  • Toplist
    Kdo je online

MeteoStation - virtuální meteostanice pro Windows 10

Software pro meteorologické stanice, pro zjišťování teplot, různý software pro windows apod.

MeteoStation - virtuální meteostanice pro Windows 10

Příspěvekod hujer » 01. 06. 2016 15:50

MeteoStation je vaše osobní virtuální meteorologická stanice. A to i přesto, že sami žádnou meteorologickou stanici a třeba ani teploměr za oknem nemáte. I tak teď můžete sledovat ty nejběžnější meteorologické veličiny jako je teplota, tlak či vlhkost vzduchu. Stačí když si z mnoha tisíců stanic, které jsou dostupné po celém světě, vyberete některou ve vašem blízkém okolí. Nebo si vyberete stanici v místě vaší dovolené a můžete mít přehled o počasí i tam.

Obrázek

MeteoStation je zcela nová aplikace z naší dílny. K populární aplikaci Meteoservis teď tedy přibyla další aplikace, pro sledování základních údajů o aktuálním počasí jako je teplota vzduchu, atmosférický tlak či relativní vlhkost vduchu. Ta zobrazuje aktuální naměřené hodnoty, trend a také historická data formou interaktivního grafu. Sledovanou stanici lze vybrat jednoduše z mapy, přejmenovat a také uložit do seznamu oblíbených třeba pro příští využití. Stanice uložené v seznamu oblíbených lze kdykoliv přejmenovat a nebo odstranit.

MeteoStation využívá celosvětovou síť měřících stanic NetAtmo, do níž jsou zapojeny tisíce majitelů těchto stanic z celého světa. Tisíce uživatelů těchto stanic sdílejí dobrovolně svá měření čímž vznikla unikátní a rozsáhlá komunitní síť měření. A pokud i vy sami vlastníte meteostanici NetAtmo, můžete po zadání svých přihlašovacích údajů přistupovat k vnitřnímu i venkovnímu měření vaší stanice. Pro využití aplikace ale nemusíte NetAtmo stanici vlastnit. Stačí si jen vybrat z již existujících a dostupných stanic tzn. veřejných stanic. Vlastníci těchto stanic sdílejí svá měření v síti NetAtmo zcela dobrovolně, ostatně je to vlastně základní princip této komunitní služby.

MeteoStation je k dispozici jako univerzální aplikace pro platformu Windows 10 (desktop PC a Mobile). K dispozici jsou dvě varianty živé dlaždice. Normální, zobrazující maximum detailů měření a jednoduchá dlaždice, která zobrazuje pouze teplotu. Aplikace podporuje všechny aktuálně dostupné velikosti dlaždic. Kompletní informace o aplikaci MeteoStation a odpovědi na nejčastější otázky najdete na oficiálních stránkách aplikace.

Screenshoty:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Instalace ze Store:
Obrázek

Důležité odkazy:
Oficiální stránky aplikace MeteoStation
Oficiální článek k vydání první verze
Diskuzní fórum k aplikaci
Stránky aplikace na Facebooku (English)
hujer
Nový člen

 
 
Příspěvky: 151
Registrace: 14. 01. 2009 07:39
Bydliště: Opava
Typ meteostanice: NetAtmo + GAR 901
Nadmořská výška: 270

Hodnocení: 7

Co je to hodnocení?

Zpět na Software

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: godlike, pepa