Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes2
  • Příspěvků včera4
  • Celkem příspěvků98077
  • Celkem témat1111
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověď počasí na červen 2024

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Re: Předpověď počasí na červen 2024

Příspěvekod godlike » 30. 06. 2024 18:59

2Brhel. Teploty v centru uplne sileny, nekde na Bohdalci to neslo rano pod 25! Supertropicka noc. Ja nemit klimatizaci, tak chcipnu. Mas sice pres 80mm, ale brezen az kveten spadlo velke nic, cili musel by si mit za cerven tak 160mm aby se smazal deficit. Ja mam 67mm a od 1.1 250mm. Na dnesni fronte asi spadne velke prd, pocitam tak par mm. Poslednich 25mm zasumelo jak kapka v mori a znova od vcera zalejvam. Morava uz no commnet, co snad byla i SQL ne? Taky bych chtel jednou zazit tohle srazkove scifi...

Dididi nefunguje ti on-line mereni? Chtel jsem se podivat, co ta podvecerni bourka a na CHMI nemaji od tebe zadny data... :)
https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IZDIBY16
https://app.weathercloud.net/d2394664632#current
godlike
Nováček
 
Příspěvky: 1216
Registrace: 14. 12. 2015 10:07
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 18

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2024

Příspěvekod dididi » 30. 06. 2024 20:58

Jo stávkuje router data se ukládají stanice normálně běží. Příští týden přijedou. Bouřka tady 2,4mm za červen mám 91,5mm. V budce dnes na min. teploměru 19,9 ale jestli byla tropická noc nevím protože k teploměrům jsou kalibrační listy a nezjištoval jsem jestli je tam úprava pár desetin na horu nebo dolu. Počkám si až mi pošlou měsíční výkaz.
Jinak včera max. v budce +33,8 ale realita bude někde okolo +32,5.
dididi
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 2957
Registrace: 24. 12. 2013 11:08
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 41

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na červen 2024

Příspěvekod Adi » 30. 06. 2024 22:02

Ahoj,

Tak zde velké vedro a dusno, přesto noc tropická nebyla, minima klesla někde na 18. Ovšem hnedle za úsvitu se zvednul vítr a ten záhy vyhnal teplotu na +25 již v 8. ráno.
Maxima vystoupala na 32, vzestup teplot brzdil saharský prach a vysoká oblačnost, k večeru se začalo zvolna zatahovat oblačností příchazející MCS, Pršet a bouřit začalo před osmou večer, bouřky měly pěkné čelo, ale ty nejsilnější buňky se vyřádily jinde. Takže zde projevy relativně mírné, ovšem stále bouří a prší, na kontě je doposud cca 20 mm a teplota je lehce nad +18.
Další dny přinesou mírné léto, načež se letní teploty o víkendu vrátí s možností vyskytu tropů další neděli.

Tož toliko :)

A.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšlenky
Adi
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 3524
Registrace: 16. 09. 2008 19:51
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 43

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé