od daz_4 » 26. 06. 2026 11:13
Tak tady na SV vedro vydrží nejspíš až do úterý/středy. Pak se tedy ochladí, uvidíme jak moc. O srážkách si iluze nedělám, snad to nebude jen s větrem a nasucho. Každopádně jak jsem se obával, štěstí už nám došlo a rekordní teploty už tentokrát nezůstaly jen západně. A to je teprv červen.