Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes0
  • Příspěvků včera3
  • Celkem příspěvků97838
  • Celkem témat1106
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Záloha z WU

Software pro meteorologické stanice, pro zjišťování teplot, různý software pro windows apod.

Záloha z WU

Příspěvekod Zuki » 09. 03. 2021 09:29

Dobrý den,

chci se zeptat, zda existuje nějaký program, který tahá data z wunderground přes API a následně je zálohuje? Mám meteostanici, která umí data posílat právě jen na WU a weather cloud (zkoušel jsem dostat data např. do cumulusu, ale nepovedlo se, když není podporovaná - sencor sws 12500).
Chci mít možnost s daty dále pracovat a mít jistotu zálohy mimo cloud (nějaké grafy, tisk a podobně).
Zuki
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrace: 06. 03. 2021 20:03
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 0

Co je to hodnocení?

Re: Záloha z WU

Příspěvekod TommyAst » 07. 04. 2021 01:37

Co vim, tak se driv daly data z Wunderground dostavat prez API. Ale pak to nejak zrusili, Wunderground si data nechava vic pro sebe a pristup neni tak jednoduchy. Kdyz ma WU prohlizeni dat na webovych strankach, tak by to melo jit pomoci skriptu rozparsovat a prevest do TXT. To ale neni idealni reseni, navic napsany skript prestava fungovat pri zmene html sablony stranky.

Primo z meteostanicema jsem zatim nikdy nepracoval, ale je dost podivne, ze nejde pristup k datum ze stanice prez lokalni program (napr. Cumulus).
TommyAst
Nováček
 
Příspěvky: 1110
Registrace: 31. 10. 2012 16:25
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 16

Co je to hodnocení?

Zpět na Software

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé