Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes6
  • Příspěvků včera7
  • Celkem příspěvků97851
  • Celkem témat1106
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověď počasí na srpen 2021

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Re: Předpověď počasí na srpen 2021

Příspěvekod JABO » 31. 08. 2021 15:44

Zdravím,
poslední letní den se vyvedl - těžká šedá mračna a mrholení nebo slabý déšť a nyní snad již poslední přeháňka...dnes tedy 7,2 mm a srpen má na kontě 89 mm.
Končí tedy léto, které zde na Děčínsku bylo nezvykle mokré. Prázdninové měsíce celkem přes 230 mm srážek. :plavani:
Snad tedy již nastane trochu sušší a slunečnější období. Velké teplo již nečekám, ale k 25°C se snad ještě podíváme.
pápá léto a vítej podzime... :ahoj:
JABO
Nováček
 
Příspěvky: 1327
Registrace: 25. 11. 2014 17:39
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 15

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na srpen 2021

Příspěvekod godlike » 31. 08. 2021 17:39

Jojo extremni hnus, uz aby zase bylo nejake slunce, tohle si jeste dost uzijeme v listopadu. Ja mam uz pres 100mm, dnes jen neco kolem 2mm. Sranda bude, az v pulce zari vyjde +26 a lidi budou nadavat, ze takhle nemeli ani na dovoleny. :) Viz ECMWF.
https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IZDIBY16
https://app.weathercloud.net/d2394664632#current
godlike
Nováček
 
Příspěvky: 1199
Registrace: 14. 12. 2015 10:07
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 18

Co je to hodnocení?

Re: Předpověď počasí na srpen 2021

Příspěvekod krupp » 31. 08. 2021 18:31

Dneska prakticky nonstop déšť. Střídají se chvíle kdy lije jako z konve a chviličky bez deště. Voda je všude. Docela by mne zajímalo jaké jsou měsíční úhrny v Ropici - pokud rosťa vede? Tam musí být ještě více než má Adi. Já srážkoměr nemám.
Tipnu si výhled - v půlce září ze to zase překlopí víc do deště a v říjnu přijde babí léto, závan tepla od jihu.
Loni jsem se hecnul a zasadil 15 švestek, broskvoň a nějaké drobotiny.. byl to risk protože louka je kus od baráku, na kopci a zdroj vody žádný. Kdyby sucho pokračovalo tak celý rok jen autem vozím vodu v sudech. Možná intuice, ale jsem za letošní počasí opravdu rád. Letos budu pokračovat, ale už jen dosazením pár kousků.
krupp
Nový člen
 
Příspěvky: 123
Registrace: 24. 04. 2017 21:11
Bydliště:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 2

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé