Uživatelské menu

Statistiky

  • Příspěvků dnes6
  • Příspěvků včera7
  • Celkem příspěvků97851
  • Celkem témat1106
  • Celkem členů5517
  • Nový uživatelPruwan
  • Toplist
    Kdo je online

Předpověd počasí na duben 2022

Předpověď počasí v České republice na kratší i delší období, které sestavují samotní uživatelé - amatérští meteorologové.

Re: Předpověd počasí na duben 2022

Příspěvekod kapr » 30. 04. 2022 19:27

hele ho, co tam gfs ve výhledu naráz má... tož to bych ani nemusel, Adi ať se raději nedívá...

Ke dnešku, vyrazili jsme na akci na kole, vínečko a tak.. bylo velice příjemně. Vítr do 10 m/s v nárazech. Ale teda když se slunce zrovna neschovalo za mrak, tak to solidně pralo. Bylo to už na letní oblečení. Akce se vydařila parádně, velice přátelská atmosféra. Fajn bylo. Blíží se i nějaké bouřky začátkem týdne, budou spíše místní nefrontální..

Max dnes 21,1 °C.. takováto maximální teplota by mohla za mě klidně vydržet celý květen plus i nějaká ta bouřka..
kapr
Mírně pokročilý

 
 
Příspěvky: 6951
Registrace: 30. 04. 2008 16:04
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 41

Co je to hodnocení?

Re: Předpověd počasí na duben 2022

Příspěvekod Adi » 30. 04. 2022 22:21

Ahoj,

Naštěstí to má v dalekém termínu, ovšem je pravda, že mezitím tam moc srážek nesází; ecák je štědřejší. V poslední době srážkově spíše vycházel gfs, tedy spadlo toho vždy méně, než jsem očekával. Nelze vyloučit, že mu to vyjde, to by značilo suchar a letni teploty. Jak jsem již předeslal, daleko a tím pádem se to 10x otočí,...
No uvidíme
Dnes max někde na 19, slunko už hřálo hezky, leckdy až moc skorem. Zejména dopoledne plech, ovšem v noci ještě krátký mrazík ku ránu. Pak se obloha vyčistila Zřejmě poslední z této skoro týdenní série, uvidíme, zda i květen přinese přizemáky, většinou tomu tak je.

Přeji klidnou noc

A.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšlenky
Adi
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 3485
Registrace: 16. 09. 2008 19:51
Bydliště:
Typ meteostanice:
Nadmořská výška:

Hodnocení: 43

Co je to hodnocení?

Zpět na Předpověď počasí

  • Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé